budynek
baner3
DSC_0015
baner5
DSC_0017
DSC_0179
baner1
baner2
baner4

ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
Tel.: (22) 646 50 16
Tel./Fax: (22) 845 05 77
ps393@edu.um.warszawa.pl

Aktualności

Plenerowy teatrzyk
20 czerwca 2021

Dzięki uczniom z Liceum Bednarska kolejny dzień w tym miesiącu był dla dzieci wyjątkowy. W plenerowym teatrze mogliśmy oglądać ...

Misiowy prezent
20 czerwca 2021

"Dzień Dziecka" w przedszkolu trwał u nas dwa dni. Dzieci otrzymały wpsaniałe prezenty od Fundacji Dr Clown. Bo kto nie lubi ...

Linki

 

Projekt edukacyjny

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie:

,,Przez uśmiech do wiedzy- Pokonaj wirusa”.

Pierwszy etap to zaprezentowanie dzieciom filmu w formie kabaretu edukacyjnego pt.: ,,Wycieczka do niewidzialnego świata.” Przedstawia on świat organizmów niewidzialnych gołym okiem, takich jak pantofelki, bakterie i wirusy.  Ponadto w zabawnej formie przypomina dzieciom zasady profilaktyki antywirusowej. (realizowany był w styczniu)

Drugi etap to przygotowanie gry planszowej ,, Pokonaj złe bakterie i wirusy.”  Udział w grze planszowej pozwolił dzieciom utrwalić zdobytą wiedzę oraz miał za zadanie sprawić, aby dzieci chciały stosować w życiu codziennym poznane wskazówki.

Trzeci etap to przeprowadzenie zajęć plastycznych pod hasłem,, Co ja mogę zrobić każdego dnia by pokonać wirusa?”Aktywność ta pobudza dziecięca wyobraźnię, sprawia że dzieci bardziej do siebie odnoszą omawiane wskazówki i zastanawiają się, jak one mogą stosować je w codziennym życiu.

W tym miesiącu realizowaliśmy etap drugi i trzeci

Oto nasza fotorelacja z etapu drugiego...

 

 

Kontakt

Przedszkole Specjalne
nr 393 w Warszawie

ul. Puławska 97
02-595 Warszawa

tel.: (22) 646 50 16

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.