Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI ...
2 kwietnia 2021

„Zaświeć się na Niebiesko” to hasło przewodnie obchodów Światowego Dnia Autyzmu. W przedszkolu dominował kolor niebieski, który ...

Pierwszy Dzień Wiosny
31 marca 2021

W poniedziałek 22 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. „Idzie piękna pani z jasnymi ...

Linki

 

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

„Zaświeć się na Niebiesko” to hasło przewodnie obchodów Światowego Dnia Autyzmu. W przedszkolu dominował kolor niebieski, który jest kolorem solidarności z osobami autystycznymi: dzieci i pracownicy przyszli ubrani na niebiesko. W tematykę autyzmu wprowadził film  Fundacji Synapsis „Poznaj Marię – dziewczynkę, która lubi mieć plan”, który przedstawił codzienne życie Marii dziewczynki dotkniętej autyzmem. Podczas zajęć rozmawiano o trudnościach bohaterki, o jej umiejętnościach i sposobie radzenia w trudnych sytuacjach. Był też czas na  zabawy balonami. Oczywiście w kolorze NIEBIESKIM! 

Kontakt

Przedszkole Specjalne
nr 393 w Warszawie

ul. Puławska 97
02-595 Warszawa

tel.: (22) 646 50 16

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.